Sevdikleriniz Bizimle Güvencede...

Çalışma Saatlerimiz :Hafta içi - 09:00 | 18:00 Cumartesi - 10:00 | 17:00

ERGO

0850 211 11 11

Dünyada ERGO Grubu

ERGO, Almanya ve Avrupa'nın en büyük sigorta gruplarından biridir. Kapsamlı ürün yelpazesi ve hizmetleriyle başta Avrupa ve Asya olmak üzere dünya genelinde 30'u aşkın ülkede faaliyet göstermektedir. Almanya pazarının tüm branşlarında lider firmalardan biri olan ERGO, grup olarak yaklaşık 29.700 çalışanıyla hizmet vermektedir. ERGO, 2017 yılında 18.5 milyar euro prim geliri elde ederken, müşterilerine 17.3 milyar euro ödeme yapmıştır.

"Sigortalamak anlamaktır"

Atacağımız adımları müşterilerimiz belirler. ERGO, tüketicisiyle yakın diyalog kurarak müşterilerinin dilekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kendini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir."Sigortalamak anlamaktır" sloganımızı sadece açık ve anlaşılır iletişim kurarak değil, aynı zamanda müşterilerimize kendi ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi hizmetler sağlayarak ve hasar anında onlara en hızlı şekilde destek olarak uyguluyoruz.

Munich RE

ERGO dünyanın en büyük reasürans şirketlerinden Munich Re'nin bir parçasıdır. Tüm grup içerisinde ERGO'nun uzmanlaştığı alan bireysel sigorta ürünleridir. Munich Re grubunun yaptığı 210 milyar euro toplam yatırımın 126 milyar euro'luk kısmını ayırdığı ERGO, ortak varlık ve fon yönetimi şirketi MEAG tarafından yönetilmektedir.

ERGO Holding

ERGO International AG, İsviçre Sigorta'nın%75'ini devraldı ve yeni oluşum ERGOİSVİÇRE adını aldı.

2008 yılında kalan%25'lik hisse ERGO Insurance Group'a devroldu ve şirket ERGO International AG bünyesine geçti. Nisan 2010'da gerçekleştirilen marka değişim kampanyası ile ERGOİSVİÇRE markası ERGO adını aldı. ERGO Türkiye bugün 300'den fazla çalışanı, 1500'ün üzerindeki acentesi ve brokeriyle Türkiye'nin dört bir yanında hayat-dışı bireysel ve kurumsal ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Müşterilerimizin yaşamlarını ve değerlerini güvence altına almak en önemli görevimizdir. Bu paralelde vizyonumuz Türkiye'yi ERGOLATMAK, misyonumuz ise müşterilerimizin yaşamlarını ve değerlerini güvence altına almaktır. Kurumsal değerlerimiz; müşteri odaklılık, pozitif düşünme, sahiplenmek, inisiyatif almak, açık iletişim, takım çalışması ve güvendiERGO

Acenteliklerimiz

Bizden Teklif Almadan Sigortanızı Yaptırmayın...

SBN SİGORTA
NEOVA
TÜRKLAND SİGORTA
GROUPAMA
KORU SİGORTA
TÜRK NİPPON SİGORTA
AVİVASA
UNICO SİGORTA
RAY SİGORTA
HDI SİGORTA
ERGO
HALK SİGORTA
AK SİGORTA
SOMPO JAPAN
DOĞA SİGORTA
BEREKET SİGORTA
GÜNEŞ SİGORTA
AXA SİGORTA
ANKARA SİGORTA
ANADOLU SİGORTA
ALLİANZ
MAPFRE
ORİENT SİGORTA