Sevdikleriniz Bizimle Güvencede...

Çalışma Saatlerimiz :Hafta içi - 09:00 | 18:00 Cumartesi - 10:00 | 17:00

HALK SİGORTA

444 1 545

Halk Sigorta, Hayat Dışı  Branşlarda Sigorta ve Reasürans faaliyetlerini kalite politikalarının kriterlerine uygun bir şekilde gerçekleştirir.

  • Sigortacılık Sektörü’nde,  müşterilerimizin ihtiyacına yönelik  en uygun, en çok  tercih edilen  farklı ekonomik  ürün ve hizmeti sunabilmek, satış sonrasında da  en çok tercih edilen, beğenilen, müşteri  memnuniyetini  %100 sağlayabilen bir şirket olmaktır.
  • Teknolojik altyapıyı geliştirerek, Banka Sigortacılığında,  üretimimizi arttırmak ve belli bir zaman diliminde Banka Sigortacılığı’nda ilk beşi hedeflemek, Acenteler Kanalı’nda ise Pazar Payımızı arttırmaktır.
  • İnovatif,  müşterilerimizin gerçek ihtiyaç ve beklentilerini  karşılayacak , müşteri segmenti ve sektörel bazda  konumlandırılmış  Kalite ve karlılık politikalarımıza uygun özel ürünler geliştirmek ve  Pazar’ı yakından izlemek suretiyle   acentelerimiz, brokerlerimiz  ve banka kanalımız için yeni ve karlı alanlar yaratmaktır.
  • Satış ve operasyonel maliyetleri düşürmek, verimliliği arttırmaktır.
  • Sürdürülebilir büyüme, kar  ve gelişimi sağlamaktır.
  • Müşteri Odaklı Hizmet anlayışı ile organizasyonumuzu yönlendirmek ve yönetmek prensipleriyle hareket etmektir.
     

Şirketimiz, arkasındaki güçlü grup lideri, Pazar yapıcı en büyük kamu bankalarından olan  Halkbank ile birlikte, küçük ve karlı bir şirketten, büyük , karlı ve  dünya piyasalarında tanınan bir şirket olma yolunda hızla ilerlemekte; çalışanları, organizasyonu, teknik altyapısı , idari kadroları, satış kanalları ve satış kadroları ile  bu amaç doğrultusunda konumlandırılmaktadır.HALK SİGORTA

Acenteliklerimiz

Bizden Teklif Almadan Sigortanızı Yaptırmayın...

SBN SİGORTA
NEOVA
TÜRKLAND SİGORTA
GROUPAMA
KORU SİGORTA
TÜRK NİPPON SİGORTA
AVİVASA
UNICO SİGORTA
RAY SİGORTA
HDI SİGORTA
ERGO
HALK SİGORTA
AK SİGORTA
SOMPO JAPAN
DOĞA SİGORTA
BEREKET SİGORTA
GÜNEŞ SİGORTA
AXA SİGORTA
ANKARA SİGORTA
ANADOLU SİGORTA
ALLİANZ
MAPFRE
ORİENT SİGORTA